مرکز سلامت UCI, بودجه ملی را برای توسعه مداخلات بهداشتی دیجیتال دریافت کرد .

سرمایه گذاری روش های دیجیتالی را برای کاهش استرس و درد در جراحی کودکان افزایش خواهد داد

محققان دانشگاه کالیفرنیا، مرکز بهداشت و تناسب اندام ایروین ، 6.3  میلیون  دلار  کمک مالی از موسسه ملی بهداشت  برای  توسعه  و  آزمایش  مداخلات  سلامت دیجیتال برای استرس و درد در کودکانی که با  روش‌های  جراحی ومقابله با سرطان مبتلا هستند , دریافت کرده‌اند .

دکتر Fortier، استاد گروه بیهوشی و مراقبتهای دوره ای و مدیر اجرایی مرکز استرس و سلامت UCI، مبلغ 3.2 ملیون دالر NIH را به مدت پنج سال اعطا کرد تا اثربخشی ابزار درد مبتنی بر وب و ابزار مدیریت علامت برای کودکان در حال دریافت درمان سرطان سرطانی هستند. او تأمین مالی اولیه برای توسعه مداخله الکترونیکی، به نام Pain Buddy، از انجمن سرطان آمریکا را تأمین کرد.

این یک تلاش مهم است با توجه به تعداد زیادی  از  تشخیص  سرطان  در سال ; کاهش چشمگیر درد در  این  جمعیت  ; و  اثرات  درد  بر  سلامت جسمی , اجتماعی وعاطفی نوجوانان .

وی گفت: “این مداخله نه تنها توانایی تاثیر گذار برده ها هزار کودک مبتلا به سرطان را در هر سال دارد، بلکه کاربرد گسترده ای برای مدیریت درد در ارتباط با انواع بیماری ها نیز دارد.”

مدیر مرکز، دکتر زوک کین، استاد کلیسای بیهوشی و مراقبت از عمل جراحی، در طول پنج سال، 3.1 میلیون دلار اهدا کرد. پروژه او یک وب سایت تعاملی برای کودکان تحت عمل جراحی سرپایی و خانواده هایشان است. WebTIPS برنامه های شخصی را برای کاهش اضطراب و درد، با در نظر گرفتن عوامل پزشکی و روانی مانند روش جراحی و مهارت های مقابله والدین و مراقبت های والدین.

کین خاطر نشان کرد که میلیون ها کودک در ایالات متحده هر ساله عمل جراحی می کنند و بسیاری از آنها احساس استرس، اضطراب و درد می کنند. او گفت، WebTIPS فرآیند بالینی را بهبود می بخشد، تجربه خانواده را افزایش می دهد و هزینه ها را کاهش می دهد.

Kain گفت : ” این برنامه نوین و مبتکرانه , روشی را که  ما کودکان  و  خانواده‌های آن‌ها را در طی دوره جراحی تغییرمی‌دهیم , تغییر خواهد داد .” پس از آزمایش WebTIPS ,او قصد دارد آن را به تمام امکانات فعال آمریکایی که در حال خدمت به کودکان هستند , منتشر کند .

مرکز استرس و سلامت به کشف راه هایی برای بهبود کیفیت زندگی کودکان و بزرگسالان تحت جراحی و کودکان مبتلا به سرطان اختصاص دارد. اعضای مرکز شامل محققان از مدارس مختلف در UCI و همچنین محققان دانشگاه ییل، بیمارستان کودکان CHOC، دانشگاه واشنگتن، دانشگاه استنفورد، بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جود، دانشگاه چپمن و بیمارستان کودکان لس آنجلس هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *